Your address will show here +12 34 56 78

Sveriges "svettigaste" businessklubb VD och ägare skapar företagsnytta blandat med sport
Några av fördelarna med är det att vara med i vår businessclub?
Business Club No 1
Bara VD och Ägare
250 företag
Erfarenhetsutbyte
Kontaktnät
Gemenskap
Proffsföreläsare
Sport
Aktiviteter
Våra medlemmar
  BSCG är en prestigelös och professionell klubb
 där vi kombinerar sport och affärsnytta

Kreativa möten i omväxlande miljöer




Sport & Business Club

BORÅS 
Viaredsvägen 22, 504 64 Borås
Fredrik Bryngelsson
fredrik@bscg.se
mobil: 070-226 53 37
GÖTEBORG 
Östra Sänkverksgatan 2, 413 27 Göteborg
Pontus Henryz
pontus@bscg.se
mobil: 070-7354581
Stefan Koch
stefan@bscg.se
mobil: 070-3692438 

TRESTAD 
Södra Hamnvägen 3, 461 38 Trollhättan
Christofer Williamson
christofer@bscg.se
mobil: 073-6998557
Maria Stjernkvistmaria@bscg.se
mobil: 076-9485100
Niklas Rosenberg niklas@bscg.se
mobil: 072-3943929

Träffar per år

Medlemmar

Event

Föreläsningar

WPT - PÅ BESÖK TILL BÅSTAD
Business & Sports Club | BSC 

Huvudsponsorer
X